Kilka słów o mojej osobie

Certyfikowany coach Noble Manhattan Coaching CFC, International Institute Coaching& Mentoring (II C&M), dyplomowany coach kierunku coaching i zarządzanie zasobami ludzkimi, pasjonatka ludzi, kobieta która sięga po marzenia. Trener, przedsiębiorca.

Mam uszy otwarte na słuchanie, nie oceniam, bo sama nie lubię być oceniana. Jestem życzliwą osobą, która ma w sobie i ciepło ale również stanowczość jeśli potrzeba.

Tak jakoś się dzieje, że inni chcą opowiadać mi o sobie, o swoich problemach, tak dzieje się odkąd pamiętam. Być może stąd moje marzenia by być psychologiem…

Życie napisało mi odmienny scenariusz, ale bez niego nie byłabym tym kim teraz jestem.

Od kilkunastu lat pracuję na własny rachunek – jestem doradcą. Mój biznes to ja i moi klienci a także współpracownicy. To spora lekcja praktyki i doświadczenia, które są moim ważnym zasobem.

Kilka lat temu miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniach prowadzonych przez coacha z Monachium i zachwyciłam się jego wyjątkowym warsztatem. I choć mówią, że nie ma w życiu przypadków to jednak zupełnie niespodziewanie dla siebie samej odbyłam kursy i praktykę certyfikujące mnie do pracy coacha w najstarszej szkole coachingowej Manhattan Noble. Zdecydowałam również poszerzyć swą wiedzę merytoryczną na studiach Coachingu i Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Ale najwięcej ciągle się uczę pracując z Tobą drogi Kliencie, towarzysząc Twoim zmianom. Ciągle jestem pod wrażeniem Twoich przeobrażeń, Twojej odwagi, Twojej determinacji. To mnie mobilizuje do nieustannego rozwoju i poszerzania kompetencji.

W dzisiejszym świecie – świecie przytłoczenia nadmiarem informacji, dostrzegam coraz więcej samotności.

Wiem, czym ona jest i znam pytania, które kotłują się wówczas w głowie.

Długo szukałam zanim pojawił się na mojej drodze mój mąż a później syn. Warto było być cierpliwą. W życiu trzeba pozwolić sobie również na błędy, choć nie zawsze rozumiemy po co one są – to właśnie błędy pozwalają nam dojrzeć do świadomych decyzji. Pozwalają też dostrzegać i pielęgnować to co się od życia otrzymało.

Lubię wspierać innych, szczególnie bliskie są dla mnie relacje z kobietami, dlatego współpracuję jako coach i trener z Fundacją Pani Róża (www.paniroza.org). Dzielę się swoim doświadczeniem zarówno z pracy jak i mojego życia. Wierzę w siłę kobiet.

Coaching połączył moje marzenia z dzieciństwa, moją chęć pomagania innym i moje wartości. Jest pasją i dopinguje mnie do nieustannego rozwoju i wyzwań.

Moje wsparcie szczególnie kieruję do osób, którym nie po drodze jest z samotnością. Nieważne czy dotyczy ona singla, osoby w związku czy poczucia osamotnienia w życiu zawodowym.

Skupiam się na kliencie

Twoje cele są dla mnie najważniejsze

Szczerość

Choćby nie wiem jak bolesna, możesz na nią liczyć

Umiejętność słuchania

Bylebyś miał coś do powiedzenia, a znajdziesz we mnie słuchacza

Aktywna, nigdy bierna

Twoje wołanie o pomoc zawsze doczeka się odpowiedzi

Możesz odmienić swoje życie zacznij od decyzji by to zrobić

20

osób korzystających z coachingu podwyższyło pewność siebie

73

osób polepszyło swoje relacje interpersonalne

72

osób korzystających z coachingu zmieniło nawyki komunikacyjne

67

osób korzystających z coachingu…. dalej nie rozumiem

MOJE CERTYFIKATY

Zmień swoje życie teraz, nie zostawiaj go ślepemu losowi

Działaj teraz, nie bądź bierny, to Twoje życie